Competence Call Center, Silverfleet Capital
3 Pages
English

Competence Call Center, Silverfleet Capital'ın katılımıyla büyümeye ağırlık veriyor

Downloading requires you to have access to the YouScribe library
Learn all about the services we offer

Description

Competence Call Center, SilverfleetCompetence Call Center, Silverfleet Capital'ın katılımıyla büyümeye ağırlık veriyor PR Newswire VIYANA, Avusturya, December 2, 2013 Competence Call Center (CCC) daha fazla genişlemek, yurtiçinde ve

Subjects

Informations

Published by
Published 02 December 2013
Reads 8
Language English
Competence Call Center, Silverfleet Capital'ın katılımıyla büyümeye ağırlık veriyor

PR Newswire

Competence Call Center (CCC) daha fazla genişlemek, yurtiçinde ve yurtdışında yeni piyasalara girmek istiyor. Bunun için 2014'ten itibaren Avrupalı katılım şirketi Silverfleet Capital ile işbirliği yapacak.

Competence Call Center CEO'su Christian Legat istikrarlı ve deneyimli yönetim takımıyla büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyor.

CCC halen 7 ülkede 11 lokasyonda faaliyet gösteriyor ve faaliyetlerini başta Fransa ve Doğu Avrupa piyasalarında genişletmeyi planlıyor.

CEO Christian Legat, "Faaliyetlerin artan bir şekilde uluslararası boyut kazanması ve sektördeki konsolidasyon CCC için yeni büyüme alanları getiriyor. Yeni ana ortağımızla, küresel çağrı merkezi endüstrisindeki heyecan verici güncel gelişmelere büyük ve önemli bir payla katkı sağlama potansiyeline sahip olacağız", dedi.

Almanca konuşulan bölge sorumlusu olan ve yatırımın yürütülmesini yöneten Silverfleet Capital Kıdemli Ortağı Guido May şöyle konuştu:

"CCC, kalite iddiası son derece yüksek olan ve mükemmel bir yönetim takımına sahip olan bir şirkettir ve kendisini iş ortaklarına en iyi müşteri hizmetlerini vermeye adamıştır. CCC ile işbirliği yapacak olmaktan ve şirket olarak büyümesine ve faaliyetlerini geliştirmesine destek olmaktan mutluluk duyacağız."

CCC Kurucusu ve Denetim Kurulu Üyesi Thomas Kloibhofer yeni ana ortak Silverfleet Capital ile birlikte ortaklığına devam ediyor.

Competence Call Center hakkında:

1998 yılında kurulan şirket 4.500'den fazla personel istihdam ediyor. Müşteri iletişimi uzmanları Berlin, Bratislava, Bükreş, Dresden, Essen, İstanbul, Leipzig, Paris, Viyana ve Zürih lokasyonlarında faaliyet gösteriyorlar. 2013 yılı şirket tarihinde yeni bir rekor yılı oldu.

Silverfleet Capital hakkında:

Silverfleet Capital, 25 yıllık bağımsız bir Avrupalı katılım şirketi olarak, Münih, Londra ve Paris'te yerleşik yatırım uzmanı takımlarıyla orta ölçekli şirketlere organik büyüme ve Buy&Build stratejilerinin hayata geçirilmesi konularında destek oluyor.

Photo: http://www.ots.at/presseaussendung/OBS_20131202_OBS0019

Sorularınız için:

Marianne Rutrecht
Halkla İlişkiler
Tel: 0043-1-81122-7703
marianne.rutrecht@yourccc.com
http://www.yourccc.com